Nëse rastësisht s’i keni parë, këto janë videot më të shikuara të Prive ndër vite (VIDEO)

By

Ndër vitet e ekzistencës Prive ka sjellë gjithmonë materiale ekskluzive dhe intervista me njerëzit më të famshëm shqiptarë.

Personazhe kontraverse, përcjellje e ngjarjeve artistike dhe rrëfime prekëse e intervista pikante, ndër vite Prive ka prodhuar materiale interesante të cilat përveç transmetimit në televizion, kanë marrë edhe me miliona klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

Më poshtë, një koleksion i vogël me videot më të klikuara të Prive në Klan Kosova.

DASMA E NORA ISTREFIT ME ROBERT BERISHEN SKISHTE SI TE SHPETONTE PA MILIONA KLIKIME 

VALI CORLEONE DHE JETA E TIJ KONTRAVERSE 

ENCA HAXHIA KUR ISHTE SHUMEEE, SHUMEE E RE

DASMA ME E FAMSHME SHQIPTARE! 

Artikuj të ngjashëm