Nëse jo reper, ky do të ishte profesioni i Mozzikut (FOTO)

By

Edhe pak ditë pritet të dalë kënga e re e Mozzikut me titull “Dhelpër dinake”.

Ky projekt muzikor vjen pak pas njoftimit për ndarje nga Loredana, bashkëshortja e tij për disa vite me të cilën ka edhe një vajzë, Hanën.

Derisa të gjithë po presin këngën e re, reperi nga Ferizaj shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në Instagram për të treguar disa gjëra.

Dikush e pyeti se cili do të ishte profesoni i tij nëse nuk do të ishte reper dhe përgjigja e tij ishte kjo: “Pilot si të gjithë fëmijët që e rrejnë veten”.

Më poshtë postimi i tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm