Nëse jo Gueril, ky do të ishte emri i djalit të Gold AG-së

By

Artisti shumë i dashur, ishte i ftuar në NIN me Alaudin Hamitin për një intervistë të vetme në llojin e saj.

Ariani zbuloi shumë nga jeta e tij, e cila ndryshoi rrënjësisht vitin që lamë pas. Ai u martua dhe u bekua me një  djalë që erdhi në jetë me 28 nëntor.

Lajmin e kishte bërë të ditur vetë babai i ri duke zbuluar kështu edhe emrin e të birit, Gueril.

Në fakt, ai dhe familja kishin diskutuar për emra, por që zgjodhën përfundimisht këtë emër.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm