Nëna e Marinës dhe Luanës s’do mund të kishte ditëlindje më të bukur se kaq

By

Pas mesnatës, nëna e dy prezantueseve të njohura Luana e Marina Vjollca ka përjetuar ndoshta një prej momenteve më të bukura në jetë.

Vajzat e saj, Geti dhe familjare të tjera e kanë befasuar zonjën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Në disa prej postimeve të ndara me ndjekësit nga vetë familjaret në rrjete sociale shihet momenti kur nëna e Marinës e Luanës befasohet me një tortë që mbahet nga Geti por kjo nuk është e tëra!

Si dhuratë kryesore krahas tjerave, për ditëlindje, zonjës i është bërë befasi një udhëtim në destinacionin e ëndrrave – Dubain.

Edhe 100 përkrah personave të zemrës që e duan dhe e befasojnë kaq bukur! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm