Nëna e Bleros e mban Afronën në pëllëmbë të dorës

By

Fund viti është gjithnjë një periudhë e bukur, që afron ende më shumë cdo familje.

Afrona së fundmi ka publikuar një foto në llogarinë e saj duke na treguar se si vjehrra e saj e llaston me llokume shumë të shijshme.

“Petulla nga vjehrra ime”, shkruan ajo në postimin e saj duke na lënë të kuptohet se mëngjesi kishte nisur pak vonë.

Gjithashtu, ajo dhe Blero realizuan edhe një fotosesion të bukur të festave, ku pjesë e pandashme ishte edhe vajza e vetme e këngëtarit, Tara.

Po ashtu ajo mori edhe një dhuratë edhe nga ish-bashkëshortja e Bleros, aktorja Teuta Krasniqi.

Ajo i ka dërguar kremin “sea moss” të bërë për kompaninë e saj dhe të Adonisit me përbërës natyralë i cili funksionon si “botoks organik” për lëkurën. /Prive.al

No description available.

 

Artikuj të ngjashëm