NEKI EMRA !

By

Me sa duket muaji mars do te bombardoje nga projektet muzikore. Nje te tille po e bene gati edhe Neki Emra. E per dallim nga pjesa dermuese e kengetarve tane te cilet po punojne ne kenge ritmike te pershtatshme per stinen e re, Neki eshte ne pergatitje e siper te nje balade.

Titullohet “Pa ty” dhe ka tem sociale. Vargjet e kenges burojne nga Shkumbin Tafilaj ndersa eshte kompozim i perbashket ne mes te Nekit dhe Florent Boshnjakut.

Videoklipi po xhirohet nga produksioni “Asha” dhe eshte ne formen e filmit te shkurter, breda te cilit luajne 12 aktore, tre prej te cileve jane profesional.

IMG_5165

Artikuj të ngjashëm