Në të 90-tat: Një pamje e rrallë e Adelina Ismajlit dhe Mihrije Brahës

By

Në televizionin “E diel” në Top Channel të Shqipërisë, këngëtares Adelina Ismajli ia sollën para sysh një periudhë të bukur të jetës së saj.

Stafi kishin përgatitur për këngëtaren një surprizë duke i sjellë në retrospektivë tërë vitet e para të karrierës së saj.

Dhe në këto pamje të vjetra të marra nga arkivi i TV Prishtinës e të tjera video kaseta të asaj kohe, shfaqet një imazh i rrallë i Adelina Ismajlit dhe këngëtares Mihrije Braha.

Dyja këngëtaret po dukeshin shumë bukur dhe tepër me stil për atë periudhë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm