Në rrugë dueti i tretë nga Mimoza e Seldi

By

Pas disa ditëve pushimi në Venecia të Italisë, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu iu rikthyen punës.

Siç mëson Prive, çifti shumë i dashur për publikun shqiptar ka vendosur që të sjellë edhe një duet së bashku i cili pritet të publikohet në fund të muajit maj.

“Dashni” është bashkëpunimi i fundit i dyshes me të cilin kanë arritur mbi 20 milionë shikime në youtube./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm