Në Ramazan, Mozzik bëhet tejet religjioz dhe i drejtohet Zotit

By

Ka një personalitet mjaft rebel dhe një pamje që të bën të mendosh që ai nuk është aspak besimtar.

Por reperi i famshëm Mozzik, na e vërtetoi të kundërtën duke publikuar një fotografi të cilën e ka shoqëruar me vargje mjaft spirituale.

Mozzik që së fundmi pati sukses të madh me këngën “Madame”, ka shkruar se asnjëherë s’duhet hequr dorë prej lutjeve ndaj Zotit.

“Ata qe nuk besojnë në lutje , u them nga përvoja e jeta, mos i‘u ndani lutjeve ndaj Zotit!
Vërtetë shpërblimi i tij është më i madhi”, ka shkruar Mozzik, në profilin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm