Në praninë e Anitës, Ramush Haradinaj pyetet a ka dashnore! (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në “Xing me Ermalin” do të jetë i ftuar Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Në këtë edicion do ndjekim një intervistë të rrallë të kryeministrit ku do zbulohen të pathëna e të papritura.

Një ndër to është momenti kur moderatori Ermal Mamaqi e pyet Haradinajn nëse ka dashnore dhe kryeministri afrohet për t’ia treguar.

E ftuar në emision do jetë edhe bashkëshortja e Haradinajt, Anita e cila zbulon sesi ka nisur lidhja me kryeministrin dhe si i tregoi familjes për romancën.

Anita dhe Ramush Haradinaj do të bëhen edhe pjesë e lojërave në emision ku siç e ndiqni në videon e mëposhtme, kryeministri bën një deklaratë që e habit moderatorin. Për të zbuluar më shumë na mbetet të ndjekim “Xing me Ermalin” të shtunën ora 21:40.

https://www.instagram.com/p/BqdNAJrF-xv/

Artikuj të ngjashëm