Në prag të festave të fundvitit,Gili dhe Iliri marrin rrugën për…?! (FOTO)

By

Ndër lidhjet më të mira e më të gjata mes dy fytyrave publike në vendin tonë padyshim se mund të llogaritet ajo mes këngëtares Gili dhe tekstshkruesit Ilir Berani.

Dyshja ka shumë vite që janë bashkë dhe për asnjë moment nuk kanë qenë larg njëri tjetrit.

Njejt po ndodh edhe tani kur kanë kaluar disa dekada së bashku. Çifti u panë së fundmi në Zvicërr teksa sipas një postimi nga ana e këngëtares vizita në fjalë ishte pak për punë e pak për pushim.

E edhe fotografia e fundit e thotë të njejtën gjë pasi kolazhi i publikuar nga këngëtarja paraqet disa ambiente të ndryshme të cilat çifti po i vizitonte. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm