Në prag të 28 Nëntorit, Fatima Ymeri dhe Trimi sjellin atmosferë me këngën e re (VIDEO)

By

Fatima Ymeri dhe Trimi janë bërë bashkë për një këngë dedikuar festës së 28 Nëntorit.

Dyshja sollën atmosferë me projektin e ri, klipi i të cilit shfaq flamujt kuq e zi.

Kënga u realizua nga bashkëshorti i Fatimës, Edlir Begolli.

Mos e humbisni këtë këngë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm