Në përqafimin e kujt është Zaimina?

By

Këngëtarja Zaimina Vasjari shpeshherë ka qenë pjesë e shtypit rozë për jetën e saj private por që të gjitha janë demantuar.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi me të dashurin e saj i cili është misterioz për publikun dhe i shihet vetëm krahu i tij.

Në foto ku shihet nën përqafimin e tij Zaimina ka shkëputur një fjali nga kënga: “Love me Like You Do”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm