Në një stil krejt ndryshe, kështu s’e paskemi parë Ciljeta Xhilagën

By

Ajo zakonisht është nga ato vajzat super seksi, që e sheh ma taka të larta dhe gjithmonë me shumë qëndrim.

Por Ciljeta Xhilaga, sapo na befasoi me një stil shumë lozonjar dhe “cool”.

E veshur me një fund prej tyli e me një bluzë ngjyrë bronzi, këngëtarja duket krejt ndryshe nga si jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Këngëtarja ka publikuar në Instagramin e saj një fotografi, ku shfaqet me këtë veshje interesante e duke reflektuar plot vetëbesim.

“Gruaja është si një qeskë çaji. S’mund ta tregosh e sa e fortë është derisa nuk e vendos në ujë të nxehtë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm