Në lidhje, beqare apo…. Majlinda tregon statusin e saj

By

Bukuroshja Majlinda Zeka që prej lidhjes me Majk ka qenë vazhdimisht në shënjestër të vëmendjes.

Përkundër se historia e dyshes mbaroi shpejt, falë djalit dhe një jete aktive në rrjete sociale, Majlinda edhe sot ndiqet nga dhjetëra mijëra njerëz.

Me ta, ndan pjesë nga përditshmëria, përfshirë edhe detaje nga jeta e saj.

E të gjithëve që mund t’iu ketë interesuar statusi i bukuroshes, tashmë kemi një përgjigje.

Parase të jetë në lidhje apo beqare, Majlinda është e uritur! Këtë e ka treguar përmes një postimi në rrjete sociale ku vë ushqimin prioritet përpara dashurisë.

Duket që në këtë aspekt nuk ka diçka të re nga bukuroshja që ka momentalisht vëmendjen e drejtuar ekskluzivisht në një gjë – rritjen e Roanit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm