Në kujtim të Nexhmije Pagarusha: Intervista e papublikuar më parë

By

Prive sjell intervistën e papublikuar më parë e cila u realizua në vitin 2018.

Nexhmije Pagarusha në këtë intervistë të pa publikuar më parë flet për jetën e saj, çka i ka mbetur peng, çka cilëson si krenarinë e saj më të madhe, çka do të thotë për të dashuria e publikut dhe mediat e huaja që kanë shkruar për figurën e saj.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm