Në këto kohë pa projekte, Era po lexon këtë libër dhe duket të jetë interesant

By

Shpesh herë na ka treguar se çfarë po lexon dhe të gjitha ato që i lexon ajo janë libra motivues.

Këngëtarja e famshme shqiptare Era Istrefi, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi përmes së cilës e prezanton librin e ri me poema të cilin po e lexon.

Era po lexon librin “Love Her Wild”, një koleksion të ri të poemave shumë të dashura për audiencën nga autori i njohur Atticus, librat e të cilit u shpallën nga New York Times si “best sellers”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm