Në jetën e saj, Emina Çunmulaj pendohet për këtë

By

Protagoniste këtë javë në “Kutia e Pyetjeve” për t’iu përgjigjur fansave ishte e ftuar Emina Çunmulaj.

Duke u treguar e sinqertë i’u përgjigj dhjetë pyetjeve të përzgjedhura, mes tyre a do merrej me politikë, a është e lumtur, pse nuk po i ekspozon vajzat më në Instagram dhe sa  pagua kur doli në kopertinën e revistës Vogue.

Ndër të tjerash, ajo tregon se çfarë pendohet në kohën kur kishte filluar me modelingun.

Këto e shumë përgjigje tjera i gjeni në materialin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm