Në gjendje të rënduar emocionale, Fjolla trondit me rrëfimin

By

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sërish në gjendje shumë të rëndë emocionale.

Ajo ka folur në një video të gjatë në Instagram për tentativa të vrasjes dhe helmimit.

Fjolla ka thënë është helmuar në burg.

Në gjendje të rëndë psikologjike, këngëtarja ka kërkuar që ti bashkëngjiten asaj në protestë ditën e nesërme duke thënë se e ka humbur besimin në shtet.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm