Në foton e maturës, thoni vallë si është dukur Arbenita? (FOTO)

By

Është pa dyshim një prej vajzave shqiptare më të bukura të momentit.

Arbenita mahnitë me pamjen e saj të jashtme perfekte në të gjitha aspektet.

View this post on Instagram

🍫

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Por, si mund të jetë dukur bukuroshja kohë më parë kur nuk ishte e famshme dhe ishte thjesht maturante?

Kurreshtjen na e ka shuar vetë Arbenita e cila ka ndarë në Instagram një foto të tillë.

Përpos stilit të flokëve që dallon nga sot, bukuria e Arbenitës mbetet po e njejta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm