Në fakt, Dafina Zeqiri nuk ka ndryshuar shumë që nga fëmijëria

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri së fundmi është në kryetitujt e faqeve roze për artin që ka sjellë së fundmi dhe statusin e saj me DJ Geek.

Lënë këto anash, një postim në llogarinë e saj në Instagram tërhoqi vëmendjen tonë.

Një foto që është realizuar kohëve të fundit ngjitur me një nga fëmijëria e saj, e që saktë nuk dihet çfarë moshe.

Në të dyja fotografitë është Dafina e njëjtë, me mollëza të kërcyera, hundë të vogël dhe buzë të mbushura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm