Në ditën e të dashuruarve, Dafina Zeqiri sjell videoklipin e këngës “Mos e lendo” (VIDEO)

By

Dafina Zeqiri muaj më parë lansoi albumin “Dafinë Moj” që u prit mjaft mirë nga publiku.

“Mos e lendo” mban titullin njëra prej këngëve të albumit e cila ishte publikuar vetëm në versionin audio.

Ndërsa Dafina gjatë kësaj kohe ka qenë në punë e sipër për publikimin e videos të këngës së albumit.

Kënga së bashku me videoklip është publikuar dhe mund ta dëgjoni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm