Në ditëlindjen e Ledrit, Sara na zbuloi detajin e veçantë

By

Sot reperi Ledri Vula feston ditëlindjen e tij të 35-të.

Në këtë “kilometër” të ri të jetës, ai ka treguar se refuzon të plaket.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

“Përgjithmonë i ri, nuk plakna” – shprehet Ledri në postimin e fundit të bërë në Instagram ku shihet se është i mbushur me energji.

Në këtë ditë të shënuar, Sara mes tjerash ka zbuluar për ndjekësit edhe një detaj shumë simpatik të saj dhe Ledrit në çift.

Përjetësisht, ata do kenë të gravuar ditëlindjet e njëri-tjetrit në krah.

Sara do e ketë vitin e Ledrit kurse Ledri atë të Sarës.

Idea është pëlqyer nga ndjekësit në rrjete sociale me të kuptuar këtë nga postimi i Sarës. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Artikuj të ngjashëm