Në cilën fushë s’do ta shohim kurrë Aida Doçin? (VIDEO)

By

Së fundmi, Aida Doçi iu ka përgjigjur 50 pyetjeve të emisionit Prive.

Ajo foli për depresionin, karrierën, familjen, martesën dhe shumëçka tjetër.

Gjithçka që nuk keni ditur për të, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm