Në çfarë moshe e ka përjetuar puthjen e parë Afrona Dika?! (VIDEO)

By

Puntata e fundit e emisionit Prive për vitin 2016 në intervistën 60 sekondëshe pati si protagoniste bloggeren e njohur Afrona Dika.

Përballë pyetjeve provokative të gazetarit Vlorijan Halili, Afrona zbuloi shumë sekrete të jetës së saj.

E pyetur mbi atë se në çfarë ëshë amatere dhe se çfarë urren Blero tek ajo, bukuroshja tregoi se është amatere në rregullimin e makinës dhe se i dashuri saj urren ‘ngutshmërinë’ e saj.

E se në çfarë moshe e ka përjetuar puthjen e parë Afrona mund ta kuptoni në këtë video. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm