Në ceremoni përrallore, martohet motra e Almeda Abazit (FOTO)

By

Në një ceremoni përrallore është martuar motra e Almeda Abazit, Ilda.

Ajo ka kurorëzuar dashurinë me basketbollistin Kenan Sipahi, me të cilin është prej vitesh në lidhje dashurie.

View this post on Instagram

A post shared by İlda Sipahi (@ilda.sipahi)

Kenan është basketbollist shumë i njohur kosovaro-turk. Ai ka lindur në Prishtinë ku ka jetuar deri në adoleshencë, përpara se të zhvendoset për karrierë në Turqi.

Aktualisht luan për ekipin e Fenerbahces.

Pamjet nga ceremonia përrallore i ka ndarë Almeda në Instagram dhe disa prej tyre iu ftojmë ti ndiqni në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm