Në çantën e Fiona Gllavicës

By

Pas përfundimit të sezonit televiziv, Prive përmes kanalit në Youtube nuk mungoi as përgjatë Gushtit.

‘Në çantën e…’ ishte rubrika interesante që po ju shoqëron dhe që këtë të Shtunë pati një tjetër protagoniste në kanalin tonë në Youtube.

Fjala është për aktoren e njohur Fiona Gllavica.

‘Pajtesa’ e serialit ‘Çka ka shpija’ shpalosi për Vlorijan Halilin se çfarë mban kryesisht në çantën e saj e cila dallon mjaft prej personazheve paraprake që kemi parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm