Në ‘Big Brother’ kjo prezantuese e njohur shqiptare?

By

Sot u bë në mënyrë zyrtare publik lajmi se prezantuesja e “Big Brother Vip” në Shqipëri do të jetë Arbana Osmani, ashtu siç edhe aludohej gjithë këtë kohë.

Në postimin që bëri Arbana, ku tregoi emocionet ndër vite por dhe momentin e parë kur Tani Hoxha i besoi “Big Brother 1”, ka komentuar dhe mikesha e ngushtë e Arbanës, moderatorja Xhemi Shehu.

“Mezi po pres të na vëzhgosh pak”, ka komentuar Xhemi poshtë postimit të Arbanës dhe kaq është dashur që fansat të fillojnë me dyshimet se ajo mund të jetë bnjë nga konkurrentet VIP të reality-show.

 

A është Xhemi Shehu një nga konkurrentet e A është Xhemi Shehu një nga konkurrentet e A është Xhemi Shehu një nga konkurrentet e

Artikuj të ngjashëm