Në 20-vjetorin e ndarjes nga jeta të babait, Vesa Luma përlot me dedikim

By

Kanë kaluar 20 vjet që nga ndarja nga jeta e babait të Vesa Lumës dhe këngëtarja ka shënuar rastin me një dedikim prekës në llogarinë e saj në Instagram.

Dy dekada kanë kaluar që nga humbja e babait po dhimbja për vdekjen e tij vazhdon të jetë po aq e madhe.

Përmes një Instastoryt ajo ka shkruar: “Na mungon babi. 20 vjet pa ty! Sa shumë na ke munguar këto vite, vetëm ne e dimë. Sa më shumë kalojnë vitet, aq më shumë kujtojmë çdo këshill, mbështetje e dashuri që kemi marr prej teje! Jam me fat e krenare të jem çika jote! Përgjithmonë do të jesh në zemrat e mendjet tona!”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm