Në 10-të gjërat që s’i dinim për Kallashin, valltarja tregon diçka shokuese (VIDEO)

By

Një personazh që u bë i njohur për stilin e jetës që bënte, Donjeta Kasumi është vajza nga Ferizaj që i çmendi të gjithë me vallëzimin e saj.

Njëherë valltare e më pas edhe me karrierë prej këngëtareje, Kallashi u shndërrua shpejt në njërën prej figurave më të përfolura në shoubizin shqiptar.

Ajo u rikthye këtë javë në Prive për të rrëfyer “10-të gjërat që s’i kemi ditur për të”, e në mes këtyre gjërave, ajo rrëfen ca që janë edhe shokuese.

“Unë urinoj në këmbë”, ka thënë ajo, dhe ia plas të qeshurit!

Ndiqeni të plotë videon:

Artikuj të ngjashëm