Ndryshimi i Ryva Kajtazit pas lindjes së djalit (VIDEO)

By

Para pak muajsh, Ryva Kajtazi u bë nënë e një djali i cili quhet Fron.

Ajo tashmë ka dy fëmijë, vajzën e madhe Dorela dhe tani edhe birin e saj.

Por, a po mendon ajo për një fëmijë të tretë dhe a e ka ndryshuar lindja këngëtaren?

Këto dhe shumë të tjera rreth saj, i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm