Ndryshimi drastik i fotografit Fadil Berisha (FOTO)

By

Kushdo që shkon në Neë York ka një ndalesë – studion e fotografit Fadil Berisha.

Por, kësaj rradhe, shkuarja e Albana Osmanit përtej oqeanit për projektin ‘Ti je një lulediell’ krahas disa fotografive të realizuara në studion e fotografit shqiptar, duket që këtë të fundit ta ketë përfshirë në gjithë projektin.

Kjo lihet të kuptohet në imazhin e fundit të shpërndarë nga Albana krah Berishës dhe ambasadores së Shqipërisë në OKB, Besiana Kadare.

E çfarë ka rënë në sy ka qenë ndryshimi drastik i fotografit Berisha, ambasadorit të kampanjës.

Ai duket të ketë humbur goxha peshë teksa edhe modeli i ri i syzeve me gjasë ka ndikuar që ai të dallojë goxha.

Më poshtë fotografia. /Prve.al/

Artikuj të ngjashëm