‘NDRRIMI I NATËS’ ME ALAUDININ

By

Sezoni i ri televiziv në Klan Kosova që nis pas një muaji do të jetë vazhdimësi e risive dhe pasurimit të skenës programore.

Drejtori i Klan Kosova, Alaudin Hamiti tregoi në emisionin ‘Ora e mbrëmjes’ për ato që i presin shikuesit në sezonin e ri televiziv.

Njëherësh, Shtatori do të shënojë edhe rikthimin në ekran pas pothuajse dy vite të pauzës të vetë Alaudinit i cili zbuloi emisionin e tij më të ri të quajtur ‘Ndrrimi i natës’.

Ky emision i karakterit argëtues do transmetohet në prime-time nga e hëna në të mërkurë.

Sezoni i ri do sjell edhe një quiz-show me skenograni të paparë në historinë mediale të Kosovës, Orën e Pasdites të ristrukturuar dhe surpriza të tjera. /Prive.al/

image-209d7fc673157e37701ff5668e7ab8b9f860ca5d1d71a68f51121c5db44fb574-V

Artikuj të ngjashëm