N’drrimi i natës me Alaudin Hamitin rikthehet në nëntor me sezonin e 5-të

By

Nisi rrugëtimin në tregun mediatik shqiptar me 2 Nëntor të vitit 2015 si një alternativë e programeve që transmetohen në televizionet tona.

Një format që solli frymë të re tek publiku, NIN me Alaudin Hamitin është gati për sezonin e 5-të që do të fillojë në nëntor.

Ky emision i karakterit argëtues/relaksues me formulë prapë do jetë i ndarë në dy pjesë në të cilat do të shtjellohet aktualiteti në vend.

Pos të hënën, ‘Ndrrimi i Natës’ do ju shoqërojë edhe gjatë të marteve dhe të mërkureve në po të njejtin termin nga ora 21:40 në ekranin e Klan Kosova. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm