Ndoshta s’e besoni por Adrola Dushi do një skuadër fëmijësh!

By

Modelja e famshme shqiptare, Adrola Dushi – e cilësuar edhe si njëra ndër gratë më të bukura shqiptare, është nënë e vetëm një djali.

Bukuroshi i saj katër vjeç me emrin Troi, sipas planeve të mamasë së tij ai s’do të mbetet fëmijë i vetëm.

Vogëlushi do të ketë një skuadër me motra e vëllezër, ngase kjo është ëndrra e Adrolës dhe këtë e rrëfei në 10-të gjërat që s’i kemi ditur për të, gjatë javës që lamë pas në Prive.

“Ëndërr e kam që një ditë kur të jem e stabilizuar me jetën time, të kem sa më shumë fëmijë, Një skuadër futbolli, 10-të fëmijë dua t’i kem, thashtë Zoti”, ka thënë Adrola.

Ndiqeni të plotë intervistën në Prive:

Artikuj të ngjashëm