Ndonëse anuluan fejesën, çifti i famshëm ribashkohen

By

Ndonëse Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers anuluan fejesën e tyre në fillim të këtij viti, ata janë parë teksa kalonin kohë së bashku – duke i lënë fansat të spekulojnë për statusin e tyre.

Një burim ka treguar për “E! Online” se ata po i bëjnë gjërat të funksionojnë mes tyre, duke shijuar momente të bukura së bashku.

    “Ata kanë kaluar shumë kohë së bashku dhe janë të kënaqur me gjendjen e tyre. Ata nuk kanë pasur kohë të pushojnë pasi kanë udhëtuar kudo duke parë miqtë dhe duke vizituar qytete të ndryshme. Ata nuk qëndrojnë në një vend për shumë kohë.“- thotë burimi i brendshëm.

Aaron Rodgers & Shailene Woodley Reportedly Reunite For Low-Key Date After Split

 

Artikuj të ngjashëm