Ndjekësit e Remzie Osmanit në Instagram kanë një ‘ankesë’ për të

By

Këngëtarja shumë e dashur Remzie Osmani ka prezencë në rrjetet sociale ndonëse jo shumë aktive as do  donin ndjekësit e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një ‘selfie’ të saj duke shkruar që kjo foto është për fansat e mi, sepse shumë prej tyre i kanë thënë këngëtares që ajo poston rrallë.

Foto per fanset e mia ❤❤Se po me thone rralle po poston.” – shkruan këngëtarja nën foton që postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja së fundmi është bërë gjyshe e një mbese dhe sa i përket karrierës së saj muzikorë, bashkëpunimi me Fifin është më i fundit, projekt ky që u pëlqye shumë nga audienca e këngëtareve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm