Ndjekësit e pyesin pse u martua pas dy fëmijëve, Gjira jep këtë përgjigje

By

Kanë kaluar pak ditë qëkur Gjira njoftoi se ajo është kurorëzuar me babain e dy fëmijëve të saj.

Çifti kanë vite bashkë dhe janë bekuar me dy fëmijë por vetëm tani kanë kaluar formalitetet e kurorëzimit.

Ishte një ndjekës i saj shumë kureshtar që e pyeti këngëtaren pse vendosi që tani pas dy fëmijëve të martohet me partnerin e saj.

“Me siguri don me dit pse sj’om martu para se me bo fmi?

  1. njeri po mujke me mbet shtatzane edhe pa qen e martume
  2. Kur dy njerz duhen martesa esht vetem formalitet & qeshtje e organizimit
  3. me «shparit” taksa ne gjermani”, këto ishin arsye që Gjira bëri dasmë pas lindjes së dy fëmijëve”, u shpreh ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm