Ndeshje hokeji: Justin Bieber ka fansen më të zjarrtë, Selena Gomez e përkrahë të dashurin

By

Selena Gomez i ka dalë në përkrahje të dashurit të saj Justin Bieber edhe njëherë në një ndeshje hokei në Los Angeles gjatë kësaj të mërkure.

25 vjeçarja Gomez ishte veshur tamam për kohën e ftohtë, një palë xhinse dhe një bluzë të hirtë, ndërsa 23 vjeçari Bieber, kishte veshur uniformën e hokeit.

Ajo u shfaq krejtësisht natyrale dhe fytyra i dukej shumë e freskët, ndërsa flokët i kishte lënë në kaçurrelat e saj natyrale dhe të lira.

Çifti janë fotografuar duke u larguar edhe nga vendi bashkë, e Selena është parë duke hipur në veturën e këngëtarit Bieber. /Prive.al

Up she goes: She climbed into Bieber's car under the watchful eye of a friend 

The puck of love: Selena Gomez supported on-off boyfriend Justin Bieber at his ice hockey game once again in Los Angeles on WednesdayLong day: Earlier, they had attended a bible study class together, albeit arriving separately

Give it some stick: Justin is a huge fan of ice hockey and Selena often comes to watch him play

 

Artikuj të ngjashëm