Ndërron jetë gruaja e Stefi Priftit

By

Të gjithë i njohim vëllezërit korçarë dhe hitet e tyre të padiskutueshme. Pothuajse gjatë gjithë kohës i shohim bashkë por në ‘Kënga Magjike 2015’ u paraqit vetëm Endri edhe pse ishin nisur si dyshe.

Problemet shëndetësore të bashkëshortes së Stefit bën që ai të largohet nga gara duke lënë të konkuroj të vetëm Endrin.

Mirëpo Revista Class dje ka dhënë lajmin se Marina, gruaja e Stefit e humbi betejën me sëmundjen dhe ka ndërruar jetë me datë 1 dhjetor.

Kënga me të cilën u paraqit Endri është edhe dedikim për të dhe është titulluar ‘Kënga e Fundit’.

 

Artikuj të ngjashëm