Ndërkohë që të gjithë po flasin për dieta, ja si ra në peshë Adele

By

Humbja e peshës nuk është fare e lehtë, po këngëtarja britaneze dhe ylli ndërkombëtar Adele ka raportuar se me anë të një ushtrimi ajo arriti të ketë një ndryshim drastik.

Është bërë një muaj që kur u divorcua me burrin e saj filantropistin  Simon Konecki . Në deklarata të ndryshme, Adele e ka marrë me sportivitet temën e ndarjes së saj. E si duket pas divorcit këngëtarja e ka marrë me seriozitet peshën e saj po në të njëjtën kohë duke bërë një sërë ndryshimesh.

Si fillim ajo bleu një vilë super luksoze dhe tani ka habitur fansat me transformimin që ka pësuar në trup.

Adele Adkins, që të arrinte këtë ndryshim ka filluar me një praktikë më ndryshe, ajo ka bërë ushtrimë “Reformer Pilates” së bashku me gruan e këngëtarit Robbie Williams, Adya të cilën ajo e ka shoqe.

 

 

Artikuj të ngjashëm