Ndalemi pak çaste për të admiruar veshjen e Liberta Spahiut

By

Sonte po zhvillohet pasarela e shumëpritur e Valdrin Sahitit ku po prezanton edhe koleksionin e tij të ri.

Një mbrëmje gala e përgatitur deri në detajin më të vogël, të ftuarit e parë kanë shkelur në tapetin e kuq dhe u ndalën për fotografi.

Të gjithë sonte po shkëlqejnë, e ndër ta edhe Liberta Spahiu që vodhi të gjithë vëmendjen në parakalimin e saj.

Prive sjell pamje ekskluzive nga sfilata e madhe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm