‘Nashta’ projekti që rikthen Encën pas shtatë muajsh

By

Pas një periudhe të gjatë të paralajmërimit të këngës, Enca ka publikuar sonte projektin e ri të shumëpritur.

“Nashta” titullohet kjo këngë me melodi e tekst të vetë këngëtares, punuar në studion e Mixey.

Kjo është kënga e parë e Encës që pas super bashkëpunimit të verës së kaluar me reperin Don Xhon.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe shijojeni! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm