“Nanushi jem”, Meda uron nënën për ditëlindje dhe poston foto me të (FOTO)

By

Ditë e rëndësishme për Medën!

Nëna e këngëtarit sot po e feston ditëlindjen e saj, dhe Meda zgjodhi një fotografi të lezetshme bashkë me të për ta uruar në rrjete sociale.

“Urime ditëlindjen nanushi jem”, shkroi këngëtari duke marrë shumë urime edhe nga fansat e tij që janë të shumtë.

Edhe 100 për zonjën!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm