Naim Abazi rrëfen historinë interesante që i ndodhi në avion (VIDEO)

By

Naim Abazi ia “Qiti pikën” këtë të shtunë në Prive.

Këngëtari zbuloi disa gjëra rreth vetes përmes kësaj rubrike. Madje ai rrëfei një ngjarje interesante që i ndodhi vite më parë në një avion.

Përveç kësaj, Naimi tregoi kush është mania e tij më e madhe, kur e përjetoi sikletin më të madh dhe si do e titullonte një libër autobiografik.

Këto por jo vetëm, mund t’i kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm