Muzika bën bashkë sërish Shyhrete Behlulin me Gold Ag

By

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag sërish po sjellin kënge bashkë.

Pas disa dueteve mes tyre, ata janë bashkuar për projektin e radhës i cili lansohet me 7 qershor në orën 18:00.

Ka qenë Gold Ag ai i cili postoi fotografinë duke zbuluar kështu lajmin për fansat e tyre.

Detaje rreth titullit dhe tematikës nuk janë zbuluar ende./Prive.al

Artikuj të ngjashëm