Muaj i bashkëpunimeve, zbulohet edhe i Taynës (VIDEO)

By

Ky muaj do të jetë përplot bashkëpunime.

Gjiko e Majk, Tuna e The Victor, Xhensila dhe Elgiti, Capital T dhe Alban Skenderaj, edhe Tayna po sjell një.

Reperja ka zbuluar një projekt muzikor po vjen me Gesko.

Ajo ka njoftuar se kënga quhet “Sdu me ni” dhe është pjesë e albumit të saj “Bipolar”./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Artikuj të ngjashëm