Mozziku takohet me Labin dhe ka disa fjalë për të

By

Mozziku është takuar me Labinot Tahirin.

Reperi dhe artisti nga Ferizaj, kaluan pak kohë bashkë duke pirë nga një pije.

Pasi Mozziku publikoi foton e takimit në Instagram, ai shkroi fjalë të mëdha për Labin që iu ka dalë në ndihmë shumë të sëmurëve.

Këngëtari/deputeti shqiptar bashkë me donatorë të shumtë iu ka kthyer buzëqeshje familjeve të mërzitura dhe për këtë e vlerësoi reperi.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm