Mozzik sjell projektin e ri muzikor (VIDEO)

By

Ashtu siq kishte paralajmëruar, Mozzik ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re titullohet “Shko” dhe është kënga e dytë e albumit të këngëtarit “Lamboziki”.

Për tekstin e këngës është kujdesur vet Mozzik.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm