Mozzik publikon  këngën e re që mbanë titullin e një personazhi përrallash

By

Ai ka premtuar se do sjellë një album në shtator, e dalë ngadalë ka nisur t’i publikojë këngët që do jenë pjesë e këtij projekti muzikor.

Javën që lamë pas, ai lansoi si audio në Youtube dhe në Spotify dy këngë të reja, ndërsa mbrëmë në mesnatë, ai ka lansuar edhe një tjetër.

Në bashkëpunim me një tjetër reper me emrin Luciano, Mozzik ka publikuar këngën Pinocchio e cila është në gjuhën shqipe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm